Σας ενημερώνουμε ότι λόγω εργασιών από τον Οργανισμό Λιμένος Πειραιώς που θα πραγματοποιηθεί στις προβλήτες (περιοχή Λεμονάδικα), έναντι Ηλεκτρικού Σταθμού,τα πλοία Blue Star Paros και Blue Star Naxos, τα οποία εκτελούν δρομολόγια για Πάρο-Νάξο-Σαντορίνη και Μικρές Κυκλάδες, καθώς και το πλοίο Blue Star Ithaki, το οποίο εκτελεί δρομολόγιο προς Σύρο-Τήνο-Μύκονο,θα αναχωρούν προσωρινά από την Ακτή Τζελέπη, Πύλη εισόδου Ε7, από σήμερα Τρίτη 16/11/10.